PROBUCARD pomôže s poistením prerobeného nového vozidla na LPG

probucard

Vďaka PROBUCARD a poisteniu od spoločnosti CARGARANTIE vodiči prerobených LPG vozidiel neprídu o záruku na nové auto. Nemusia sa báť, že by LPG prestavba mohla spôsobiť ich miláčikovi problémy a nemusia tiež riešiť, ako a kde budú po prestavbe servisovať vozidlo.

Poistenie kryje záruku na všetky komponenty, ktoré sú ovplyvnené montážou LPG systému. Ide najmä o časti motora (vnútorné súčiastky spojené s obehom oleja, blok motora, skriňa vačkového hriadeľa, príruba rozvodov, tesnenie ventilu, hlava valcov, tesnenie hlavy valcov), palivový systém (elektronické súčiastky motorového managementu, palivové čerpadlo, turbodúchadlo) a výfukový systém (elektronické súčiastky výfukového systému, katalyzátor).

Platnosť záruky krytej poistením je 24 mesiacov, respektíve je viazaná na nájazd 90 000 km. Pre viac informácií nás kontaktujte na probucard@probugas.sk

Štatistiky dokazujú, že jazda na LPG je podstatne lacnejšia a ekologickejšia ako jazda na benzín, či naftu. V porovnaní s prevádzkou benzínového auta vie majiteľ motorového vozidla na LPG usporiť približne 40 % nákladov, pričom samozrejme platí, že čím viac najazdených kilometrov, tým vyššia úspora. Pri ročnom nájazde 15 000 kilometrov a priemernej benzínovej spotrebe 8 l/ 100km tak ročná úspora jazdy na LPG dosiahne viac ako 700 €. Ďalšou výhodou LPG oproti iným alternatívnym palivám je široká dostupnosť čerpacích staníc po celom Slovensku.

Keďže výber nových áut priamo z výroby na LPG je obmedzený, je táto ponuka výbornou alternatívou pre všetkých, ktorý chcú využívať benefity jazdy na LPG bez kompromisov.

Zdroj: http://www.teraz.sk/magazin/probucard-pomoze-s-poistenim-preroben/253374-clanok.html