Citroën C3 je šik

citroen

Citroën C3 je šik a elegantný, ako sa na správneho Francúza patrí. A dostane vás nielen na svoj šarm, ale aj na tú kopu technologických vychytávok, ktorým sa jednoducho nedá odolať. Toto je niečo pre nás, baby! Parádne autíčko s parádnymi technickými vymoženosťami a hlavne s možnosťou objednať si ho presne podľa svojich predstáv! Najnovší model Citroën C3 si totiž môžete vybrať až z 36 farebných kombinácií, a to je na nezaplatenie. Lebo, čo si budeme nahovárať, nám ženám ide hlavne o to, aby to autíčko dobre vyzeralo. Zvonku aj zvnútra. Konečne žiadne kompromisy a po cestách sa môžete premávať s modelom presne na mieru.

VYBERIE SI KAŽDÁ

Tento fešák môže byť váš už za 8 990 eur a je iba na vás, ktorú z troch úrovní vybavenia si vyberiete. V ponuke sú tri – LIVE, FEEL a SHINE, a tak sa môžete rozhodnúť, či stavíte na osvedčené a úsporné benzínové motory PureTech s výkonmi 68 alebo 82 koní s manuálnou prevodovkou, alebo s výkonom 110 koní v kombinácii so 6-stupňovou automatickou prevodovkou. Alebo máte radšej dieselové BlueHDi motory s výkonom 75 alebo 100 koní? V ponuke iste zaujme aj verzia s LPG pohonom. Pri vývoji sa venovala zvláštna pozornosť novým tlmičom a vylepšeniu osvedčenej nápravy, no dizajnéri si dali záležať aj na odhlučnení, ktoré má vynikajúcu úroveň. A je neskutočne živé!

AKO DOMA

Nový model C3 vás však ohromí aj zvnútra. Garantujeme vám, že keď si raz doň sadnete, už z neho nebudete chcieť vystúpiť. Osloví vás priestorný a útulný interiér s neskutočne komfortnými sedadlami a určite si zamilujete dôvtipné odkladacie priestory na všetky ženské ,,nutnosti”, ktoré nájdete v celej kabíne. A tento krásavec je nadupaný najnovšími technológiami.

HIGH-TECH KAMOŠ

Nový model Citroën C3 má zabudovanú HD kameru ConnectedCAM Citroën(TM), určenú na zaznamenávanie fotiek a videí. Samozrejmosťou sú bezpečnostné systémy ako výstraha pred opustením jazdného pruhu, sledovanie mŕtveho uhla či sledovanie únavy vodiča. Každú šoférku poteší aj 3D online navigácia s hlasovým ovládaním, parkovacia kamera či pomoc pri rozbiehaní do kopca. A čo je úplná bomba, budete mať možnosť pracovať so svojím smartfónom, ktorý jednoducho pripojíte a všetok obsah uvidíte na centrálnej obrazovke auta. No nezamiluj sa!

Zdroj: Emma; 02/2017; 04/01/2017; s.: 147; Jana GOMBOŠOVÁ